SVG.js (1.0.0-alpha1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: User interface
my: အသုံးပြုသူအသွင်အပြင်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Advanced
my: အဆင်မြင့်

en: About
my: အကြောင်း
