SVG.js (1.0.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: User interface
nn: Brukargrensesnitt

en: Group
nn: Gruppe

en: Image
nn: Bilete

en: Default
nn: Standard

en: Path
nn: Sti

en: Not installed
nn: Ikkje installert

en: Translate
nn: Omset
