SVG.js (1.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (17 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: Group
oc: Grop

en: Image
oc: Imatge

en: Note:
oc: Nòta :

en: Default
oc: Per defaut

en: Path
oc: Camin

en: Text
oc: Tèxte

en: Advanced
oc: Avançat

en: Line
oc: Linha

en: Scale
oc: Metre a l'escala

en: Not installed
oc: Pas installat

en: Installed
oc: Installat

en: About
oc: A prepaus

en: Translate
oc: Traduire

en: Uses
oc: Usatges

en: Polygon
oc: Poligòn

en: Rotate
oc: Rotacion
