SVG.js (1.0.0-alpha1) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: User interface
os: Архайæджы интерфейс

en: Group
os: Къорд

en: Image
os: Сурæт

en: Default
os: Æнæивд

en: Path
os: Фæндаг
