SVG.js (1.0.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: User interface
pt: Interface do utilizador

en: Group
pt: Grupo

en: Image
pt: Imagem

en: Note:
pt: Nota:

en: Default
pt: Por defeito

en: Text
pt: Texto

en: Advanced
pt: Avançado

en: Line
pt: Linha

en: Scale
pt: Escala

en: Not installed
pt: Não instalado

en: Installed
pt: Instalado

en: About
pt: Sobre

en: Translate
pt: Traduzir

en: Uses
pt: Usos

en: Rotate
pt: Rodar

en: Elastic
pt: Elástico
