SVG.js (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: User interface
ro: Interfața utilizatorului

en: Group
ro: Grup

en: Image
ro: Imagine

en: Default
ro: Implicit

en: Path
ro: Cale

en: Advanced
ro: Avansat

en: Line
ro: Linie

en: Scale
ro: Scalare

en: Not installed
ro: Nu este instalat.

en: Installed
ro: Instalat

en: About
ro: Despre

en: Translate
ro: Traducere

en: Uses
ro: Folosește

en: Rotate
ro: Rotire
