SVG.js (1.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (20 entries)

en: User interface
ru: Интерфейс пользователя

en: Group
ru: Группа

en: Image
ru: Изображение

en: Default
ru: По умолчанию

en: Path
ru: Путь

en: Text
ru: Текст

en: Advanced
ru: Расширенные

en: Line
ru: Линия

en: Scale
ru: Масштабирование

en: Not installed
ru: Не установлено

en: Installed
ru: Установлено

en: About
ru: Информация

en: Translate
ru: Переводы

en: Uses
ru: Использование

en: Circle
ru: Круг

en: Polygon
ru: Многоугольник

en: Rectangle
ru: Прямоугольник

en: Rotate
ru: Вращение

en: Elastic
ru: Эластичный

en: Non Zero
ru: Не ноль
