SVG.js (1.0.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Path
sq: Pozicioni

en: Not installed
sq: Nuk është instaluar

en: About
sq: Informacione

en: Translate
sq: Përkthe
