Swagger UI Field Formatter (4.0.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: view
tr: görüntüle

en: None
tr: Hiçbiri

en: Default
tr: Varsayılan

en: Custom
tr: Özel

en: Validator
tr: Doğrulayıcı
