Swagger UI Field Formatter (4.4.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ca: Sí

en: view
ca: mostra

en: None
ca: Cap

en: Default
ca: Per defecte

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Validator
ca: Validador
