Swagger UI Field Formatter (4.4.0) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: view
fr: voir

en: None
fr: Aucun(e)

en: Default
fr: Par défaut

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Validator
fr: Validateur
