Swagger UI Field Formatter (4.4.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: view
hr: prikaz

en: None
hr: Nema

en: Default
hr: Zadano

en: Custom
hr: Prilagođeno
