Swagger UI Field Formatter (4.4.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: view
is: skoða

en: None
is: Engin

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Custom
is: Sérsniðið
