Swagger UI Field Formatter (4.4.1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: view
et: näita

en: None
et: Puudub

en: Default
et: Vaikimisi

en: Custom
et: Kohandatud

en: Validator
et: Valideerija
