Swagger UI Field Formatter (4.4.1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: view
kk: карау

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Default
kk: Стандартты

en: Custom
kk: Өзгертпелі
