Swagger UI Field Formatter (4.4.2) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: view
cy: gweld

en: None
cy: Dim

en: Default
cy: Diofyn

en: Custom
cy: Addasu

en: Validator
cy: Dilysydd
