Swagger UI Field Formatter (4.4.2) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: view
eu: ikusi

en: None
eu: Bat ere ez

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Validator
eu: Balidatzaile
