Swagger UI Field Formatter (4.4.2) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: view
hu: megtekintés

en: None
hu: Nincs

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Custom
hu: Egyéni

en: Validator
hu: Érvényesítő
