Swagger UI Field Formatter (4.4.2) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: view
uk: переглянути

en: None
uk: Немає

en: Default
uk: Базово

en: Custom
uk: Власний

en: Validator
uk: Критерій перевірки

en: DELETE
uk: ВИДАЛИТИ
