Swagger UI Field Formatter (4.4.2) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: view
ur: مشاہدہ کریں

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Default
ur: طے شدہ
