Swagger UI Field Formatter (8.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: None
ast: Nengún

en: Default
ast: Predefiníu

en: Custom
ast: Personalizáu
