Swagger UI Field Formatter (8.x-2.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: None
gl: Ningún

en: Default
gl: Predeterminado

en: Custom
gl: Personalizado

en: Validator
gl: Validador
