Swagger UI Field Formatter (8.x-2.3) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: None
de: Keine

en: Default
de: Standard

en: Custom
de: Benutzerdefiniert
