Swagger UI Field Formatter (8.x-3.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: view
ta: நோக்குக

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Custom
ta: தனிப்பயன்
