Swapcard (1.0.1) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Private
ca: Privat

en: Actions
ca: Accions

en: Description
ca: Descripció

en: On
ca: Actiu

en: Date
ca: Data

en: Image
ca: Imatge

en: Off
ca: Inactiu

en: Location
ca: Localització

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Session ID
ca: ID de sessió

en: Advanced
ca: Avançat

en: Events
ca: Esdeveniments

en: Purpose
ca: Propòsit

en: Clear
ca: Neteja

en: Event fields
ca: Camps d'esdeveniment

en: About
ca: Detalls

en: Uses
ca: Usos
