Swapcard (1.0.1) - en to kn translation catalogue (14 entries)

en: Private
kn: ಖಾಸಗಿ

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Location
kn: ತಾಣ

en: Advanced
kn: ಸುಧಾರಿತ

en: Events
kn: ಕಾರ್ಯಕ್ರಮಗಳು

en: Clear
kn: ತೆರವುಗೊಳಿಸು

en: Timeout
kn: ಕಾಲಾವಕಾಶ ಮುಗಿದಿದೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Base URI
kn: ಮೂಲ URI
