Swapcard (1.0.1) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Private
ku: تایبەت

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Description
ku: دەربارە

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Image
ku: وێنە

en: Location
ku: شوێن

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە

en: Clear
ku: خاوێنکردنەوە

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت
