Swapcard (1.0.1) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Private
mr: खाजगी

en: Actions
mr: कृती

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: On
mr: वर

en: Date
mr: दिनांक

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Off
mr: बंद

en: Location
mr: स्थळ
