Swapcard (1.0.2) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Private
lv: Privāts

en: Actions
lv: Darbības

en: Description
lv: Apraksts

en: On
lv: Aktīvs

en: Date
lv: Datums

en: Image
lv: Attēls

en: Off
lv: Izslēgts

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Events
lv: Notikumi

en: Clear
lv: Notīrīt

en: Company name
lv: Uzņēmuma nosaukums

en: About
lv: Par

en: Uses
lv: Lieto
