Swapcard (1.0.2) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Private
si: පුද්ගලික

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Description
si: විස්තරය

en: Date
si: දිනය

en: Image
si: රූපය

en: Clear
si: පිරිසිදු කරන්න
