Swapcard (1.0.9) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Private
af: Privaat

en: Type
af: Tipe

en: Actions
af: Aksies

en: Description
af: Beskrywing

en: On
af: Op

en: Date
af: Datum

en: Image
af: Beeld

en: Location
af: Ligging

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad
