Swapcard (1.0.9) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Type
am: ዓይነት

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Date
am: ቀን

en: Location
am: ቦታ

en: Promoted to front page
am: ወደ ፊተኛው ገጽ የተሸጋገረ

en: Clear
am: አጥራ
