Swapcard (1.0.9) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Private
gu: ખાનગી

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Description
gu: વર્ણન

en: On
gu: ચાલુ

en: Date
gu: તારીખ

en: Location
gu: સ્થાન

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો
