Swapcard (1.0.9) - en to ru translation catalogue (27 entries)

en: Private
ru: Приватный

en: Type
ru: Тип

en: Actions
ru: Действия

en: Description
ru: Описание

en: On
ru: Вкл

en: Date
ru: Дата

en: Image
ru: Изображение

en: Sync
ru: Синхронизация

en: Off
ru: Выкл

en: Location
ru: Место

en: Promoted to front page
ru: Помещено на главную страницу

en: Session ID
ru: ID сессии

en: API Key
ru: Ключ API

en: Advanced
ru: Расширенные

en: Events
ru: Мероприятия

en: Clear
ru: Очистить

en: Purge
ru: Очистить

en: Timeout
ru: Время ожидания

en: Company name
ru: Название компании

en: About
ru: Информация

en: Sessions
ru: Сеансы

en: Uses
ru: Использование

en: Job title
ru: Должность

en: Add @label
ru: Добавьте @label

en: Default fields
ru: Поля по умолчанию

en: @label ID
ru: Идентификатор @label

en: Remove @label
ru: Удалить @label
