Swapcard (1.1.0) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Type
bs: Tip

en: Actions
bs: Akcije

en: Description
bs: Opis

en: Date
bs: Datum

en: Image
bs: Slika

en: Location
bs: Lokacija

en: Promoted to front page
bs: Promoviran na početnu stranicu

en: Events
bs: Događaji
