Swapcard (1.1.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Type
is: Slag

en: Actions
is: Gerðir

en: Description
is: Lýsing

en: Date
is: Dagfesting

en: Location
is: Pláss

en: Promoted to front page
is: Víst á forsíðuni

en: About
is: Um
