Swapcard (1.1.0) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Type
ps: بڼه

en: Actions
ps: چارې

en: Description
ps: سپړنه

en: Date
ps: نيټه

en: Image
ps: انځور

en: Advanced
ps: پرمخ تللی

en: About
ps: په اړه

en: @label ID
ps: @label پېژند
