Swapcard (1.1.0) - en to tr translation catalogue (20 entries)

en: Private
tr: Özel

en: Type
tr: Tip

en: Actions
tr: Eylemler

en: Description
tr: Açıklama

en: On
tr: Açık

en: Date
tr: Tarih

en: Image
tr: Resim

en: Sync
tr: Senkronize et

en: Off
tr: Kapalı

en: Location
tr: Konum

en: Promoted to front page
tr: Ana sayfaya yükseltilmiş

en: Session ID
tr: Oturum ID

en: Advanced
tr: Gelişmiş

en: Events
tr: Etkinlikler

en: Clear
tr: Temizle

en: Timeout
tr: Zaman aşımı

en: Company name
tr: Şirket adı

en: About
tr: Hakkında

en: Uses
tr: Kullanım

en: @label ID
tr: @label kimliği
