Swapcard (1.1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Type
ta: வகை

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Date
ta: திகதி

en: Location
ta: இடம்

en: Promoted to front page
ta: முகப்பு பக்கத்திற்கு ஏற்றப்பட்டது
