Swift Mailer (8.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: E-mail
tr: E-posta

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Password
tr: Parola

en: Save
tr: Kaydet

en: Mail
tr: Posta

en: Mode
tr: Kip

en: Send
tr: Gönder

en: Recipient
tr: Alıcı

en: Plain Text
tr: Düz Metin

en: Messages
tr: İletiler

en: Message settings
tr: İleti ayarları

en: Plain Text Version
tr: Düz Metin Durumu
