Swift Mailer (8.x-1.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: E-mail
hi: ई-मेल

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Test
hi: परीक्षण

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Mail
hi: मेल

en: Mode
hi: प्रकार

en: Send
hi: भेजें

en: Recipient
hi: प्राप्तकर्ता

en: Port
hi: पोर्ट

en: Messages
hi: संदेश
