Swift Mailer (8.x-1.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
ur: برقی خط

en: Username
ur: اسم صارف

en: Test
ur: ٹیسٹ

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Mail
ur: مراسلہ

en: Mode
ur: طریقۂ کار
