Swift Mailer (8.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Username
lt: Nario vardas

en: Test
lt: Testas

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Mail
lt: Paštas

en: Mode
lt: Būdas

en: Send
lt: Siųsti

en: Recipient
lt: Gavėjas

en: Port
lt: Šliuzas

en: Messages
lt: Žinutės
