Swift Mailer (8.x-2.1) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: E-mail
bo: གློག་ཡིག

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Test
bo: ཚོད་ལྟ

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Mail
bo: འཕྲིན་ཡིག

en: Content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Mode
bo: རྣམ་པ

en: Send
bo: སྐུར་བ

en: Recipient
bo: ལེན་མཁན

en: Port
bo: འཇུག་སྣེ

en: Messages
bo: བརྡ་འཕྲིན

en: Text format
bo: ཡིག་གེའི་རྣམ་གཞག
