Swift Mailer (8.x-2.1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Username
sr: Корисничко име

en: Password
sr: Лозинка

en: Mail
sr: Пошта

en: Mode
sr: Режим

en: Recipient
sr: Прималац

en: Text format
sr: Формат текста
