Swift Mailer (8.x-2.3) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: E-mail
ast: Corréu-e

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Test
ast: Preba

en: Password
ast: Clave

en: Content type
ast: Triba de conteníu

en: Mode
ast: Mou

en: Send
ast: Unviar

en: Recipient
ast: Destinatariu

en: Port
ast: Puertu
