Swift Mailer (8.x-2.3) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: E-mail
he: אימייל

en: Username
he: שם משתמש

en: Test
he: בדיקה

en: Password
he: סיסמה

en: Mail
he: מייל

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Mode
he: אופן ביצוע

en: Send
he: שלח

en: Recipient
he: נמען

en: Port
he: פורט

en: Messages
he: מסרים

en: SMTP server
he: שרת SMTP

en: Text format
he: מבנה טקסט
