Swift Mailer (8.x-2.3) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: E-mail
sv: E-post

en: Username
sv: Användarnamn

en: Password
sv: Lösenord

en: Mail
sv: E-post

en: Content type
sv: Innehållstyp

en: Mode
sv: Läge

en: Send
sv: Skicka

en: Recipient
sv: Mottagare

en: Messages
sv: Meddelanden

en: - Please select -
sv: - Var god välj -

en: SMTP server
sv: SMTP-server

en: Text format
sv: Textformat

en: No Encryption
sv: Ingen kryptering
