Swift Mailer (8.x-2.4) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: E-mail
bn: ই-মেইল

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Content type
bn: কন্টেন্টের ধরণ

en: Mode
bn: মোড

en: Port
bn: পোর্ট

en: Text format
bn: লেখার ফরম্যাট
