swiper (8.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: List
bs: Izlistaj

en: None
bs: Nijedan

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Options
bs: Opcije
